Jakub Bodziony

terapeuta SI, oligofrenopedagog, magister wychowania fizycznego z gimnastyka korekcyjna oraz odnową biologiczną, nauczyciel, wychowawca.

PSX_20211023_190353

Od początku swojej kariery zawodowej pracuję z młodzieżą oraz dziećmi z różnymi trudnościami rozwojowymi. Jeszcze w czasie studiów udzielałem się jako wolontariusz w świetlicy środowiskowej pracując z dzieci z rodzin najuboższych,  z trudnościami szkolnymi, z kłopotami w prawidłowej regulacji zachowania.

Aktualnie prowadzę terapię z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualna w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnościami sprzężonymi, ruchowymi, z niedowidzeniem.

Od wielu lat związany jestem również z Zespołem Szkół Budowlanych w Nowym Sączu gdzie pracuje jako nauczyciel, wspieram młodzież w poszerzaniu horyzontów.

Prywatnie jestem spełnionym tatą trójki dzieci oraz zwolennikiem ruchu także wszystkiego co wiąże się z aktywnością fizyczną.

Wolny czas spędzam trenując biegi średnio i długodystansowe, uczestniczę w zawodach sportowych, które dają mi wielką satysfakcję i dobre samopoczucie. Zarażam pasją do sportu i namawiam do tego innych.